Hobby

Unikaj tego podczas randki

Jestem w stanie zrozumieć, że możesz się bardzo denerwować podczas randki (zwłaszcza pierwszej) z dziewczyną, która bardzo ci się podoba. Rozumiem także, że możliwe jest popełnienie jakiejś gafy, która jest spowodowana nadmiernym zdenerwowaniem.

Jeśli jednak chodzi o skuteczne podrywanie dziewczyn – są takie zachowania, których koniecznie należy unikać podczas spotkań z dziewczyną (o ile chcesz na niej wywrzeć dobre wrażenie i mieć szansę na kolejne spotkanie).

Przede wszystkim musisz zapanować nad swoim zdenerwowaniem. Nawet jeśli nie jesteś w stanie uspokoić gonitwy myśli w twojej głowie – musisz być w stanie zapanować nad swoim językiem ciała. Musisz mieć świadomość tego, że zdenerwowany człowiek (a więc także ty, jeśli denerwujesz się na randce) zaczyna się ruszać bardzo szybko i chaotycznie, a do tego wykonuje nerwowe ruchy.

Niestety takie zachowanie sprawia, że dziewczyna nie będzie w stanie przy tobie się dobrze i komfortowo poczuć. To także świadczy o tym, że jesteś bardzo spięty i nie masz dostatecznej pewności siebie. No i także (co tu ukrywać) – to potwierdzenie tego, że ewidentnie brakuje ci odpowiedniej dawki luzu. Jak dziewczyna ma się zatem dobrze bawić na randce z tobą?