Różne

BIOPTRON

Bioptron – innowacyjna, najnowocześniejsza metoda leczenia i profilaktyki! Bez efektów ubocznych, bezpiecznie i skutecznie – właściwości lecznicze lamp Bioptron zostały potwierdzone klinicznie.

Zastosowanie u dzieci i dorosłych jest bardzo proste, nie wymaga posiadania wiedzy medycznej – nawet kilkuletnie dziecko poradzi sobie z zastosowaniem zabiegów w warunkach domowych.

Bioptron leczy, wspomaga leczenie konwencjonalne, szeroko jest stosowany w profilaktyce.

Często zapominamy o leczeniu fizykalnym, nieszkodliwym i bezpiecznym, które może być stosowane jako leczenie RZS, wspomaganie leczenia i profilaktykę jak lampa Bioptron – sprzęt przetestowany klinicznie i stosowany w gabinetach rehabilitacji i szpitalach. Oczywiście większość przewlekłych chorób wymaga długiego czasu w leczeniu i dlatego zabiegi w warunkach szpitalnych nie dają efektów ze względu na krótki pobyt w takiej placówce. Na swojej stronie bioptron-zepter.com.pl zamieściłem opinie lekarzy światowej sławy, którzy wypowiadają się na temat lamp Bioptron.

Terapia światłem Bioptron rewolucjonizuje leczenie i proflaktykę w warunkach profesjonalnych, a szczególnie domowych. Możliwość zastosowania lampy o każdej porze i potrzebie w domu gwarantuje szybką reakcję na pierwsze objawy choroby, bólu co daje szybki efekt wyleczenia. Naświetlania profilaktyczne nie dopuszczają do rozwinięcia się choroby. Zapraszam do konsultacji medycznych dot. zastosowania naświetlań w praktyce.