Dom i ogród

Jak zaprojektować oryginalną kuchnię

Wielu klientów pragnie aby ich kuchnia była piękna i niepowtarzalna. Przystępując do projektowania należy podjąć decyzję, czy chcemy aby nasza kuchnia prezentowała się w sposób klasyczny czy nowoczesny. Decydując się na modernistyczny wygląd powinniśmy wykorzystać panele szklane do kuchni. Rozwiązanie to cechuje się dużą wygodą i funkcjonalnością. Po pierwsze panele są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Liczbą ich łączeń ograniczona jest do minimum. Pozwoli to na łatwe i szybkie czyszczenie w wypadku zabrudzenia. Wiele firm szklarskich ma swojej ofercie umieszczanie na panelu wskazanego przez nas nadruku. Wysokiej jakości obrazy na szkle sprawią, że nasza kuchnia będzie wyjątkowa. Dobierając obraz komponujący się z pozostałą częścią projektu sprawimy, że nasza kuchnia będzie wyglądać imponująco. Obrazy te wykonywane są techniką laminowania lub druku uv. Obie techniki mają swoje wady i zalety ale łączy je możliwość wykonania druku w bardzo wysokiej jakości. W przypadku wykorzystania szkła w kuchni ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Po decyzji o wykorzystaniu szkła powinniśmy skontaktować się z wybraną firmą. Jej pracownik przyjedzie do nas, po czym wykonana niezbędne pomiary i wstępną wycenę projektu.

Następnie za pośrednictwem pliku w wiadomości e-mail przesyłamy do firmy wybrane zdjęcie. W przypadku większych i bardziej skomplikowanych projektów warto skorzystać z możliwości wykonania fragmentu próbnego gdyż odcień kolorów może delikatnie różnic się z tym na zdjęciu. Spowodowane jest to różnicą przy wyświetlaniu kolorów na różnych urządzeniach. Po zaakceptowaniu projektu pozostaje już tylko oczekiwać na realizację i montaż.

Alvaro

1 komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *