Oferty sklepów internetowych

Producent materiałów odblaskowych

Taśmy i folie odblaskowe stanowią nieodzowny elementy odzieży roboczej pracowników z branż o podwyższonym ryzyku zawodowym. Wykorzystywane są do produkcji ubrań ochronnych dla straży pożarnej, wojska, służb medycznych, pracowników drogowych i budowlanych, czy magazynierów. Dzięki takiej odzieży zapewniony jest odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania prac, ponieważ taśmy odblaskowe zapewniają doskonałą widoczność. Z tego względu idealnie nadają się pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Firma LOXY – ceniony producent taśm odblaskowych

Taśmy odblaskowe wykorzystywane są nie tylko do produkcji tekstyliów roboczych, takich jak kurtki, kamizelki, spodnie i bluzy. To ważne elementy plecaków, toreb, butów, czapek i rękawiczek.
Firma LOXY jest doświadczonym producentem taśm odblaskowych, który na rynku działa z powodzeniem już od ponad 50 lat. Wcześniej marka znana była pod nazwą Sto-Nor i już od samego początku działalności starała się udoskonalać swoje produkty, stawiając przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych wyrobów. Dziś firma jest liderem i przoduje na rynkach nie tylko polskich, ale i europejskich.
Marka oferuje wysokiej jakości taśmy, które są dostępne w dwóch wariantach – jako taśmy do naszywania i wgrzewania na gorąco. W asortymencie znajduje się szeroka paleta taśm kolorowych o szerokości 1070 mm, lecz firma może wykonać także inne, niestandardowe rozmiary.

Producent folii odblaskowych

W ofercie znajdują się także folie odblaskowe termotransferowe, które mają szerokie zastosowanie nie tylko dla różnego rodzaju służb, ale także dla użytkowników indywidualnych. Korzystają z nich dzieci zmierzające do szkoły poboczem drogi, rowerzyści, sportowcy czy robotnicy drogowi. Marka oferuje różnorodny wybór taśm o zróżnicowanej szerokości od 1070 mm do 10 mm. W ofercie znajdują się także taśmy termotransferowe matowe, służące do aplikacji nadruków na tkaninach. Wycina się je ploterem tnącym.

Jakie jeszcze produkty znajdują się w ofercie LOXY

Marka oferuje także taśmy uszczelniające szwy, które wykorzystuje się w celu wzmocnienia miejsc zszycia i zabezpieczenia odzieży przed dostaniem się wilgoci, przemakaniem i zniszczeniem. Wykorzystuje się je nie tylko do szycia odzieży przeciwdeszczowej, ale także do produkcji namiotów, plandek i markiz. Na uwagę zasługują taśmy ognioodporne, które wykorzystywane są do szycia odzieży przeznaczonej dla straży pożarnej i wszystkich zawodów, które mają styczność z ogniem.
Oferta producenta LOXY jest bogata i różnorodna, a najwyższej jakości produkty świetnie się nadają do wymagających zadań.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *