Turystyka

Wiosenny odpoczynek – gdzie się udać

Okres zimy to dość trudny czas dla naszego organizmu. Niskie temperatury nie zachęcają do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, a krótki dzień, i co się z tym wiąże, mała ilość światła słonecznego, niekorzystnie wpływają na ogólne samopoczucie człowieka. W tym czasie zdecydowanie częściej nie mamy energii i czujemy się senni. Jednocześnie znacznie wolniej reagujemy na bodźce z zewnątrz, pogarsza się też sprawność intelektualna. Sztuczne oświetlenie nie jest bowiem w stanie zrekompensować braku promieni słonecznych, które niewątpliwie pobudzają nasze siły witalne i poprawiają nasz nastrój. Na szczęście wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a z nią dłuższe i cieplejsze dni. Warto ten czas wykorzystać na wypoczynek i regenerację po zimie. Wizyta w centrum SPA to najlepszy pomysł na wiosenny relaks.

Regenerująca kąpiel solankowa

Decydując się na wiosenny wypoczynek, warto wybierać ośrodki, które nie tylko znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku, ale przede wszystkim mają w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi odnowy biologicznej. Nocleg w Konstancinie-Jeziornie, a dokładniej w obiekcie EVA Park Life & SPA to nie tylko gwarancja komfortowego relaksu, ale przede wszystkim możliwość zregenerowania organizmu i przywrócenia sił witalnych utraconych w okresie jesienno-zimowym. Goście odwiedzający to miejsce, mają możliwość skorzystania z kąpieli solankowych. Woda wypełniająca basen solankowy swoimi właściwościami przypomina morską toń. Ma ona nie tylko doskonały wpływ na skórę, ale przede wszystkim korzystne działanie na cały organizm. Poprawia krążenie krwi, likwiduje obrzęki, zmniejsza bóle mięśniowe oraz nerwobóle, pomaga również skutecznie pozbyć się stresu i nadmiernego napięcia nerwowego. Nie ma zatem lepszego sposobu regeneracji organizmu, jak hydroterapia w basenie solankowym.

Kąpiele solankowe, ale nie tylko

Odwiedzając centrum SPA w Konstancinie-Jeziornie, nie tylko możemy liczyć na komfortowy nocleg oraz regenerujące kąpiele w basenie wypełnionym solanką, ale także wiele innych zabiegów, które poprawią nasze samopoczucie. W ośrodku można również skorzystać z suchej lub parowej sauny, a także z jacuzzi. Jedno z nich jest wypełnione bogatą w mikroelementy solanką, drugie przyjemnie ciepłą, słodką wodą. Kąpiel w nich to prawdziwa przyjemność, ale także doskonały sposób na relaks. Doskonałym uzupełnieniem oferty noclegowej oraz zabiegów SPA będzie także wyborne potrawy serwowane w tutejszej restauracji. Szef kuchni znany jest z tego, że dba o najbardziej wymagające kulinarne gusta gości.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *