Turystyka

Komfortowy transport do Modlina

Międzynarodowy port lotniczy Warszawa-Modlin obsługuje wiele połączeń. Bardzo możliwe, że potrzebujesz skorzystać z jednego z nich. Samo lotnisko znajduje się jednak daleko od centrum. To prawda, że można się do niego swobodnie dostać różnymi środkami transportu. Co jednak jeśli mamy transfer i zależy nam na czasie? Co mają zrobić osoby spoza stolicy, których ogrom miasta po prostu przytłacza? Okazuje się, że jest na to rozwiązanie.

Transport do Modlina na spokojnie

Cóż, przesiadki w tak dużym mieście jak Warszawa mogą być naprawdę stresujące. Zwłaszcza, jeśli jest się osobą przyjezdną. Ogrom autobusów, połączeń kolejowych, tuneli i przejść sprawia, że można się zgubić. A tutaj trzeba działać szybko i jeszcze ciągnąć ze sobą bagaż! Czy warto się tak męczyć i stresować? Oczywiście, że nie. Ktoś może się oburzyć, że taxi modlin transport będzie bardzo drogie. Kto jednak mówi o zamawianiu taksówki? Lepszą alternatywą okazuje się być prywatny transfer lotniskowy Shuttle24.

Shuttle24 – zawsze na czas na lotnisku

Shuttle24 to firma, które oferuje prywatny przejazd na lotnisko. Zawsze na czas i w komfortowych warunkach. Na stronie shuttle24.pl można zarezerwować swój przejazd. Opcji jest wiele. Można zamówić pojazd z kierowcą, jak i bus, w którym zmieści się większa liczba osób. W grę wchodzi transport z lotniska Chopina do portu lotniczego w Modlinie. Modlin transfer to jedno z najczęściej wybieranych połączeń. Kierowca czeka na pasażera na lotnisku i zapewnia mu szybki transfer na kolejny lot. Pojazd zawsze podjeżdża pod umówiony wcześniej adres, nie ma potrzeby poruszania się z wielkim bagażem gdziekolwiek. Mało tego, Shuttle24.pl przy składaniu zamówienia na przejazd określa cenę, która nie może ulec zmianie! Nie ma mowy o żadnych ukrytych opłatach. Jest to opcja dużo tańsza od taksówek, a jednocześnie dające komfort i pewność, że dojedzie się na lotnisko na czas. Usługa dostępna jest 24h na dobę, także nawet w przypadku nocnego transferu nie trzeba martwić się dojazdem

W sprawach przesiadek i lotów nie warto ryzykować. Nie ważne, czy lecisz gdzieś w sprawach służbowych czy może osobistych. Bilety lotnicze są drogie, a nas często goni czas. Dlatego warto postawić na sprawdzony i niedrogi dojazd. Zwłaszcza, że dostępne są różne opcje. Można zarówno zamówić luksusowy pojazd na przejazd, jak i skorzystać z transferu współdzielonego (tzw. shared shuttle). Każdy znajdzie atrakcyjną dla siebie cenową opcją. Najważniejsze jednak, że w spokoju i punktualnie dotrze na swój lot.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *