Hobby

Wzory tatuaży cieszące się ogromną popularnością

Wzór, który ma pojawić się na ciele i zostać na nim do końca życia to niezwykle indywidualna sprawa i podejść do niej należy z rozmysłem. Są osoby, które tatuują całe lub większą część ciała, są też takie, którym podobają się subtelne motywy i mają jakieś ukryte znaczenie lub przekaz. Bez względu jednak na to, jak duży i gdzie się znajduje, tatuaż powinien być wykonany w profesjonalnym studio, które używa dobrej jakości tuszu i dba o sterylność.

Jakie wzory są wybierane najchętniej

Kobiety najczęściej decydują się na motywy roślinne. Nie tylko ładnie się prezentujące, ale również posiadające znaczenia, odzwierciedlające ich cechy charakteru. Oprócz kwiatów, dużą popularnością cieszą się także napisy na ciele, tworzące sentencje, które określają, czym kierują się w życiu. Mężczyźni z kolei stawiają najchętniej na dzikie zwierzęta, które mają przedstawiać ich silny charakter i drapieżność. Bardzo ryzykowne jest wybieranie inicjałów ukochanej osoby, gdyż w przypadku rozstania, pozostaje ślad po nieudanej miłości. Ale już daty urodzin lub zdjęcia dzieci dużo chętniej się wykonuje. Nie tylko jednak wzór jest tutaj ważny, ale również technika jego wykonania. Style, cieszące się dużym uznaniem to:

  • Tatuaż realistyczny
  • Dotwork
  • Tatuaż neotradycyjny
  • Tatuaż linearny
  • Oldschool

Decydując się na jeden z tych styli i chcąc mieć tatuaż Kraków gdzie najlepiej zostanie wykonany, dobrym rozwiązaniem jest wybrać studio, w którym pracują artyści specjalizujący się w danym stylu

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *