Praca

Nowoczesne fotele kosmetyczne

Na sukces gabinetu kosmetycznego wpływa dużo czynników. Obecnie nie wystarczy być już tylko świetną kosmetyczką (chociaż to podstawa!). Potrzeba zadbać o to, by klientki czuły się świetnie w gabinecie. Dlatego ważna jest świetna atmosfera, wystrój, lub nawet nastrojowa melodia czy woń rozchodząca się w salonie. Bardzo ważny będzie też najlepszy sprzęt oraz produkty kosmetyczne. Te czynniki mogą zagwarantować nam silną pozycję w branży a także pokonać konkurencyjne salony.

Jeżeli chodzi o balsamy używane na rzecz zabiegów, muszą być z górnej półki. Kobiety bardzo patrzą, czy przypadkiem kosmetyczka nie chce na nich zaoszczędzić. Jeśli mowa o sprzęcie kosmetycznym, ten…również powinien być jak najwyższej jakości. Skupmy się na samych fotelach kosmetycznych, bo przecież na nich robi się najwięcej kuracji. Mechaniczne sprzęty to już przeżytek, który niedługo odejdzie do lamusa. W dniu dzisiejszym najpopularniejsze są fotele kosmetyczne elektryczne. Tylko takie dostarczają i klientce i pracownikowi maksimum komfortu. Pośród nich możemy wyróżnić takie, na jakich możemy wykonać masaż, pedicure bądź wszelkie kuracje SPA. Jednak niezależnie od modelu ale również przeznaczenia, wszystkie te fotele reguluje się za pomocą pilota. W ten sposób kosmetyczka nie musi chodzić za każdym razem do klientki i regulować fotel, a to klientce może się nie podobać. Za pomocą pilota możemy ustawić kąt nachylenia oparcia lub podnóżka, a także położenie fotela. Zdarza się, że rzeczony fotel możemy rozłożyć żeby zamienić w wygodną leżankę do masażu.

Ewidentnie innowacyjne fotele kosmetyczce elektryczne wykonane są z najwyższej klasy materiału (najczęściej z ekoskóry), który wpływa na ich wieloletnią żywotność, a także komfort siedzenia. Jak napisaliśmy, na samym początku wpisu, istotny jest również odpowiedni design. O to kosmetyczka nie powinna się martwić – na rynku jest szeroki wybór foteli w przeróżnych kolorach, wzorach i kształtach. A więc pozostaje tylko wybrać jakiś fotel oraz oczekiwać klientek, które już nigdy nie będą chciały nas opuścić.