Praca

Mini pc Aopen – energooszczędny komputer

MINI PC to doskonały wybór dla tych, którzy pracują przy niewielkich biurkach i w ograniczonych przestrzeniach biurowych, gdzie wielkość i wydajność sprzętu odgrywa znaczącą rolę. Obecnie nie można zapomnieć również o ekologicznych aspektach, mini PC zużywają niewiele energii elektrycznej.

Mini PC Aopen oraz mini PC Giada to komputery w pełni zasługujące na miano ekologicznych, małych i wydajnych urządzeń.

Mini PC AOpen MP67 – został oparty na platformie Intel Core i3, i5, i7 drugiej generacji, pobiera do 45W prądu i jest o wiele bardziej wydajny od bardzo popularnego Intel Atom.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii XC mini jest przystosowany do ciągłej wielozadaniowej pracy przy niskim zużyciu energii(90W). Istotną zaletą jest skuteczne połączenie małych wymiarów ze sporymi możliwościami przez użycie wydajnych procesorów z rodziny Intel Core i3, i5, i7, Chipsetu (Intel QM67) oraz możliwości rozbudowy pamięci DDR3 (do 8GB). Zintegrowany układ audio-wizualny pozwala na odtwarzanie aplikacji (obraz, dźwięk). Przestrzeń dyskowa oferuje do dyspozycji (maksymalnie) 1000GB.MiniPC z serii XC to centrum multimedialne zamknięte w obudowie o wymiarach 167.5(szer)x167.5(dł)x54(wys) mm.

Zintegrowany kontroler pamięci zastosowany w procesorach Intel Core pozwala na współpracę z wydajnymi pamięciami RAM DDR3 1333MHz, którą maksymalnie możemy powiększyć do 8GB!

Porty USB 3.0 umożliwiają aż 10-cio krotny wzrost szybkości transferu w porównaniu z USB 2.0. Mały komputer AOpen MP67 pozwala na podłączenie najszybszych zewnętrznych dysków i urządzeń peryferyjnych na USB 3.0 dla zyskania ultra szybkiego transferu danych! Dodatkowo zapewnia pełną kompatybilność z USB 2.0

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii MiniPC zużywa o wiele mniej energii elektrycznej, a jego kultura pracy wielokrotnie przebija standardowy komputer stacjonarny.aopen

Mini PC AOpen z pewnością znajdzie sporo zastosowań w domu jak i w biurze. Dzięki wydajnym podzespołom będzie idealnym domowym centrum rozrywki (gry, wideoteka), w sali konferencyjnej przy pomocy projektora można przedstawić multimedialne prezentacje.