Moda

Moda plażowa – w czym pokazać się nad wodą

Strój kąpielowy to już nie tylko wybór, między jednoczęściowym, a dwuczęściowym. Wyjeżdżając na wytęskniony wypoczynek nad wodą, każda kobieta chce prezentować się elegancko i modnie. Wśród tak wielu plażowiczek, odzianych w kostiumy ze znanych sklepów, dostępnych dla każdego, pragniemy się wyróżnić i pokazać na plaży coś innego. Wybór strojów kąpielowych jest ogromny, ciekawe zdobienia, różnorodne modele, cała paleta barw. Na jaki zatem się zdecydować?

Rodzaje strojów kąpielowych i ich zastosowanie.

Stroje jednoczęściowe generalnie przeznaczone są na basen. przylegają ściśle do ciała i nie krępują ruchów w wodzie, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas pływania. Ten model jednak chętnie wybierają panie z niedoskonałościami, ponieważ zakrywają więcej ciała dzięki czemu czują się mniej skrępowane. Ten model jednak niezbyt sprawdzi się podczas opalania, ponieważ te partie ciała, które są zasłonięte nie są wyeksponowane na słońce, co nie pozwala na równomierne opalanie. Strój kąpielowy dwuczęściowy to najpopularniejszy model wybierany na plażę, właśnie w związku z tym, że przeciwnie do stroju jednoczęściowego odsłania bardzo wiele, co sprawia, że pod koniec urlopu można cieszyć się piękną, brązową opalenizną. Ale klasyczne stroje dwuczęściowe to nie tylko po prostu stanik i figi. Na rynku dostępnych jest wiele modeli staników do strojów dwuczęściowych, m.in:

  • bandeau – czyli inaczej opaska, biustonosz bez ramiączek
  • klasyczny biustonosz kąpielowy na ramiączkach miękki lub usztywniony
  • bikini – czyli w kształcie trójkątów
  • wiązany na szyi
  • tankini, czyli koszulka kąpielowa

Gdzie znaleźć niebanalny strój dwuczęściowy

Oszczędność czasu i ciekawe wzornictwo, inne niż to, które jest dostępne stacjonarnie, proponują sklepy internetowe. Wiele interesujących propozycji dwuczęściowych strojów można znaleźć na stronie https://www.wyspabielizny.pl/na-plaze/stroje-kapielowe/kostiumy-dwuczesciowe/ Piękne kolory, fantazyjne modele od różnych producentów i co bardzo ważne, w wielu rozmiarach sprawia, że każda kobieta, pragnąca pięknie prezentować się na plaży, znajdzie dla siebie niepowtarzalny kostium i wyposażona w niego może ruszyć na podbój wypoczynkowych miejscowości.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *