Moda

Perfumy Calvin Klein Eternity Flamed la kobiet i mężczyzn

Istniejąca od ponad pięćdziesięciu lat amerykańska marka Calvin Klein szybko i skutecznie ugruntowała swoją pozycję na rynku, a oferowana przez nią odzież, bielizna i dodatki są rozpoznawalne na całym świecie. Mówiąc o akcesoriach, nie możemy zapomnieć o ważnym szczególe w kreowaniu wizerunku – perfumach. Calvin Klein słynie z połączenia klasycznego i nowatorskiego stylu, dzięki czemu od dziesięcioleci zachwyca nowymi inspirującymi zapachami. Jednym z nich są perfumy Calvin Klein Eternity Flame, które pojawiły się na początku 2019 roku w opcji dla kobiet i mężczyzn. Dlaczego warto je kupić?

Perfumy Calvin Klein Eternity Flamed la mężczyzn

Perfumy Calvin Klein Eternity Flame zostały stworzone przez perfumiarza Laurenta Le Guerneca. Perfumy są doskonałym przykładem tego, że aromaty oferowane oddzielnie dla mężczyzn i kobiet mogą podbić serca klientów. Calvin Klein Eternity Flame dla mężczyzn charakteryzują się luksusem i oferują orientalną paletę zapachów, która tworzy nowe pojęcie męskości. W nucie głowy przeplatają się owocowe aromaty z rozmarynem. Następnie dopełniają je aromaty bursztynu i labdanum. Takie połączenie pozwala stworzyć wyjątkowy, bogaty, ale jednocześnie lekki i ciepły zapach. Calvin Klein Eternity Flame dla mężczyzn jest przepełniony pasją i zmysłową miłością, ale jednocześnie nie zapomina się o męskości. To zapach, który pozwala radośnie celebrować podróż życia – podkreśla pewność siebie i atrakcyjność.

Perfumy Calvin Klein Eternity Flame dla kobiet

Te perfumy dla kobiet zachwycają przede wszystkim niespodziewanym połączeniem jasnych owocowych i kwiatowych aromatów z orientalnymi przyprawami, które nikogo nie pozostawiają obojętnym. Mandarynki, wplecione w stopniowo pojawiający się wiosenny zapach, przynoszą przyjemne ciepło, a dodane do nich labandum tworzy wyjątkowy aromat, który powoduje prawdziwą euforię dla naszych nozdrzy. Ta kompozycja zamknięta jest w różowej buteleczce z geometrycznym srebrnym wieczkiem. Twórcy twierdzą, że Calvin Klein Etertiny Flame ucieleśnia jeden z najważniejszych elementów życia słońca, które symbolizuje ciepło, oddanie i miłość. Z każdą rozwijającą się nutą zapach nabiera bardziej kobiecego i zmysłowego charakteru, co pozwala wyróżniać się jeszcze bardziej z tłumu – jeśli takie jest cel stosowania perfum, ciężko znaleźć lepszą opcję niż Calvin Klein Eternity Flame. Zakup perfum Calvin Klein Eternity Flame dla kobiet i mężczyzn może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla par, które wspólnie chcą wyróżniać się nietuzinkowym zapachem.

Jerzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *