Praca

Projektowanie ulotki reklamowej

Aby wypromować firmę przyda się skuteczna reklama. Nawet niewielki biznes można przy niewielkim wkładzie finansowym efektywnie zareklamować. Najlepszy sposób na reklamę własnej firmy to bez wątpienia tanie ulotki. Drukowanie ulotek odbywa się na 2 sposoby: drukowane są poprzez drukarnie cyfrowe oraz drukarnie offsetowe. Różnicy pomiędzy tymi dwoma rodzajami drukarniami polega na tym, że drukarnie cyfrowe oferują druk małych nakładów, natomiast drukarnie offsetowe oferują druk nakładów powyżej 1000 sztuk. Aby zadecydować się, z usług której drukarni chcemy korzystać musimy wiedzieć do ilu potencjalnych klientów chcemy trafić.  Drukarnie offsetowe są już obecne na rynku od wielu lat. Ceny druku w drukarniach offsetowych, są dużo niższe od druku w typowych drukarniach cyfrowych.

Można wydrukować nie tylko ulotki reklamowe , ale również eleganckie wizytówki, które wręczymy klientom podczas spotkania.

Pomysł na dobry projekt ulotki to klucz do powodzenia reklamy. Żeby skutecznie zaprojektować ulotkę musimy znać istotne wytyczne ws. projektów. Musimy pamiętać o zastosowaniu spadów drukarskich, kolorystyki CMYK, jak i rozdzielczości ponad 300 dpi. Projekt ulotki powinien być zarówno ciekawy, jak i zawierać nasze dokładne teleadresowe, ciekawe logo, dobre zdjęcie. Jeśli sami przygotujemy sobie projekt bez problemu każda drukarnia internetowa wydrukuje nam nasze ulotki. Kolejnym przedsięwzięciem będzie znalezienie osób, które pomogą nam w roznoszeniu naszych ulotek, najlepszym sposobem jest zatrudnienie młodych studentów i licealistów potrzebujących dorobić do swojego kieszonkowego, którzy chętnie przyjmują takie propozycje pracy, a potem wystarczy czekać na efekty… Oryginalnie zaprojektowana reklama z pewnością pomoże nam zyskać nowych klientów