Dom i ogród

Relaks to zdrowie

Wiele ludzi zastanawia się czy jest jakaś inna opcja dla foteli do masażu. Są one dość duże i drogie. Jedną z alternatywnych opcji jest mata masująca. Tak samo jak w fotelu masującym, mata jest obsługiwana przez pilot. Programy maty masującej składa się z sześciu masaży. Z pewnością każdy znajdzie przyjemnego program dla siebie. Masaże wykonywane są w takich miejscach jak: plecy, pośladki, uda a także kark.

Coraz częstszym zakupem staję się fotel masujący. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest specyfika pracy. mnóstwo osób zajmujących stanowiska w biurach czy prowadzących samochód narzeka na bóle kręgosłupa, kończyn i szyi. Fotele masujące w domach pozwalają nie tylko zrelaksować się, ale głównej mierze do rozgrzania mięśni, stawów, poprawy obiegu krwi oraz zmniejszenia bólu. W fotelach masujących dostępne są 3 programy masażu: masaż amerykański (uczucie masażu wykonywanego przez człowieka), masaż tajski (głęboki, a jednocześnie dynamiczny masaż) oraz masaż chińskich (wprowadzenia w błogi relaks).

Rzeczą, która cechuuje masażer to mało złożona budowa. Masażer składa ze smukłej, poręcznej rękojeści oraz z nasadki, która wyglądem przywodzi na myśl powierzchnię dłoni masażysty. Kluczowym obowiązkiem masażera nie stanowi tylko wprawienie w dobre samopoczucie, ale również pracę nad dobrą sylwetką. Przyrząd ten bardzo skutecznie walczy z tkanką tłuszczową, a w szczególności z cellulitem. Dzięki wzmocnieniu naszego metabolizmu, znika także uczucie zmęczenia.

Peeling kawitacyjny to urządzenie, dzięki któremu możliwa jest regeneracja skóry. To małe urządzenie z pełnym powodzeniem odnajduję się w walce ze zmarszczkami, cellulitem oraz z innymi dolegliwościami skórnymi. Urządzenie korzysta z technologii wibracji ultradźwiękowej. Za pomocą tak zaawansowanej technologii skutecznie pozbędziemy się meszków włosowatych, wągrów, zaskórniaków, serum z porów oraz szkodliwych bakterii.