Dom i ogród

Schowaj swój kibelek

Spłuczki podtynkowe są wyjątkowo atrakcyjną opcją skierowaną do każdego, kto lubi mieć ukrytą swoją armaturę związaną z WC. Spłuczki te posiadają niewątpliwe zalety. Solidna obudowa gwarantuje korzystniejszą solidność kształtu. Z kolei żłobiona nawierzchnia ułatwia montaż i skracanie, a przemyślana pokrywa umożliwia otwieranie i zamykanie w każdej chwili.

Ten system montażowy przeznaczony jest do licznych zastosowań. Jego elastyczność gwarantuje wykonywanie wielu pomysłów na Waszą toaletę. Kompleksowo przystosowane do montażu, samodzielne stelaże podtynkowe niezawodnie przytwierdzają ceramikę łazienkową, np. bidet i są bardzo dobrze przygotowane do montażu armatur i firmowych przyłączy. System podtynkowy nadaje się do pomieszczeń świeżych, powiększanych i modernizowanych.

Do stelaży podtynkowych konieczne są komplety montażowe. Muszą one być montowane za ścianami jako stelaże o wysokości równej części lub całej wysokości ubikacji lub jako wolnostojące i samonośne ściany dzielące. Ścianki buduje się z profilu poziomego do przytw

Mi40 – The Next Big Thing On CB!'>Ben Pakulksi's Mi40 – The Next Big Thing On CB!

ierdzania do podłogi, sufitu, ściany tylnej w poziomie i z profilu pionowego do przytwierdzania do profili bocznych w pionie i do wykorzystywania jako profil konstrukcyjny. Wyposażone są również poziome poszycie cztero warstwowe z płyt gipsowych 4 centymetrowych.

Ponad 40 letnie produkcje w dziedzinie systemów podtynkowych może zagwarantować maksymalnie dobrą jakość i niezaprzeczalne korzyści dla klientów. Zaliczają się do nich: sprawny montaż, bezstopniowe regulowanie objętości spłukującej, każdorazowo podejmowanie decyzji o dobieraniu płyty uruchamiającej nawet w ostatnim momencie. Stelaż podtynkowy może mieć pojemność 9,7 decymetrów sześciennych a także system dwustopniowy albo mechanizm start – stop. Taki mechanizm idealnie nadaje się do instalacji w wyjątkowych pomieszczeniach, w których nie da się zamontować normalnych rozwiązań. Doskonałym przykładem może być montaż pod parapetem lub przy skośnych powierzchniach.

Należy koniecznie pamiętać, iż sam zakup spłuczki podtynkowej nie wystarczy. Konieczny jest także przycisk uruchamiający, który będzie widoczny na zewnątrz i który będzie decydował, jak wygląda toaleta i jak ją odbiera każda osoba.

zp8497586rq
zp8497586rq