Rodzina i Kobieta

Elegancki prezent na ślub – co podarować, by wzbudzić zachwyt młodej pary

Otrzymanie zaproszenia na ślub to jasna informacja, że państwo młodzi chcą, abyśmy to właśnie my byli przy nich w tym najważniejszym dla nich dniu i żebyśmy uczestniczyli w tym niezwykłym wydarzeniu. Organizacja ślubu i wesela to dość duże przedsięwzięcie, wymagające kreatywności, poświęcenia czasu oraz pieniędzy po to, by zarówno nowożeńcy, jak i goście czuli się wyjątkowo i na długo zapamiętali tę uroczystość. Dlatego osoba zaproszona powinna również z dużym zaangażowaniem podejść do wyboru prezentu na tę okoliczność, by był niepowtarzalny i zachwycił młodą parę.

Jak wybrać prezent na ślub, by nie okazał się jednym z wielu

Wielokrotnie zdarza się po rozpakowaniu prezentów, że są one powielane. Większość gości bowiem obawiając się, że nie trafi w gust nowożeńców, woli zdecydować się na te praktyczne, bo przecież trzecia pościel w końcu się przyda, a ręczniki i tak się zużywają, więc będzie na później. Oczywiście, że takie prezenty będą z pewnością wykorzystane, ale… Czy sprawią prawdziwą radość? Elegancki prezent na ślub – wyszukany i spersonalizowany, z pewnością spotka się z dużo większym entuzjazmem. Dużo łatwiej jest podarować coś osobom, z którymi jesteśmy blisko – znamy ich zamiłowania, gust i wiemy, co im sprawi przyjemność. Nieraz jednak para młoda jest z dalszej rodziny, mieszka w innej miejscowości i kontakty z nią nie są takie częste. Wówczas najbezpieczniej jest obdarować nowożeńców prezentem uniwersalnym, takim jak:

  • nowoczesny sprzęt AGD
  • bon podarunkowy do sklepu z artykułami dekoracyjnymi dla domu
  • romantyczna kolacja dla dwojga w wybranym przez nich terminie
  • sesja zdjęciowa dla dwojga
  • degustacja wina
  • box prezentowy z małżeńskimi gadżetami
  • voucher na przelot samolotem w wybranym przez nich kierunku

Taki prezent przede wszystkim niczego parze młodej nie narzuca. Sami decydują kiedy i w jaki sposób go zrealizują. Nikt nie lubi przecież nietrafionych prezentów. Jeśli już postanowimy przeznaczyć określoną kwotę na obdarowanie państwa młodych w tym pięknym dla nich dniu, warto, by spotkał się on z zachwytem, a możliwości jest tak wiele, że wybór zależy już tylko od pomysłowości zaproszonych gości. 

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *