Motoryzacja

Kurs na kategorię D w Krakowie

Interesuje cię jazda autobusami, lubisz zwiedzać różne ciekawe miejsca, chcielibyście pracować z ludźmi i mieszkasz w Krakowie? Zastanawia Cię, gdzie możesz zrobić kurs na kategorię? Takie usługi oferuję ośrodek szkolenia kierowców OSK Codex. W swoim zakresie posiadają duży zakres kategorii do wykonania, a przede wszystkim kurs na kategorię D w Krakowie, który nas interesuje.

Kto może zapisać się na kurs kategorii D

Wszyscy mogą się zapisać na kategorię D, podstawowym warunkiem jest posiadanie kategorii B i przejście odpowiednich badań lekarskich. Następnym warunkiem jest ukończenie 24 lat, ale jest wyjątek, który mówi, że jeśli dana osoba ukończyła już szkolenie kwalifikacji wstępnej do kategorii D, będzie mogła uzyskać te uprawienia po ukończeniu 21 roku życia.

Jakimi pojazdami można się poruszać, posiadając uprawnienia do kategorii D?

Prawo jazdy kategorii D upoważnia do kierowania pojazdami takimi jak: autobus, ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny, ale także z zespołu złożonego z wymienionych wcześniej pojazdów wraz z przyczepą lekką.

Kategoria D upoważnia kierującego do prowadzenia autobusów, które kursują po drogach ulicznych, także autokarów turystycznych. Bardzo dużo firm transportowych szuka kierowców gotowych do jazdy, przez to kurs na kategorię D jest nowym sposobem na zdobycia doświadczenia i otwarcie kolejnej ścieżki w karierze zawodowej. Dzięki czemu można się spełniać, poznawać nowych ludzi.

Do czego upoważnia kategoria D

Prawo jazdy kategoria D upoważnia posiadacza do prowadzenia pojazdu samochodowego o łącznej liczbie osób powyżej 9.

Wykonanie takiego kursu oferuje ośrodek szkoleniowy OSK Codex, gdzie będzie można liczyć na dobrą opiekę i wytłumaczenie wszystkiego od początku. Szkoła jazdy oferuje kursantom:
-Naukę jazdy oraz szkolenie w kategorii D,
-jazdy doszkalające przed egzaminem,
-jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy,
-badania lekarskie na miejscu,
-badania psychologiczne w naszej pracowni psychotechnicznej: dla kandydatów na kierowców wszystkich kategorii, dla kierowców zawodowych, dla instruktorów nauki jazdy, dla osób skierowanych przez policję,
-opłaty w nieoprocentowanych ratach podczas trwania kursu,
bezpłatne materiały dydaktyczne,
-egzaminy wewnętrzne,
-stałą cenę kursu przez okres 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia szkolenia

Dzięki organizowanym kursom na kategorie D kursanci zdają egzaminy teoretyczne i praktyczne bez większego stresu. Jest to wykonanie, które zapewnia odpowiednio wykwalifikowana kadra, przez którą kursanci nauczą się poruszania po ulicach w bezpieczny i przepisowy sposób.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *