Motoryzacja

Zalety alkomatów Drager

Spotkaniom w gronie przyjaciół i znajomych często towarzyszy alkohol i to pod różnymi postaciami. Niekiedy zdarza się wypić o jeden kieliszek za dużo. Gdy na drugi dzień chcemy usiąść za kierownicę powinniśmy najpierw skontrolować stan swojej trzeźwości. Posiadanie alkomatu jest w takich sytuacjach wręcz obowiązkowe, ponieważ dzięki takim testerom wydechu możemy mieć 100 procent pewność, że możemy wsiąść za kółko. Dlatego warto takie urządzenie mieć, aby uniknąć przykrych sytuacji, takich jak wysoki mandat lub co gorsza narażenie czyjegoś zdrowia, a nawet życia. Przy zakupie alkomatu warto postawić na najwyższą jakość.

Alkomat Drager – niemiecka jakość i precyzja

Alkomaty Drager, które pochodzą od niemieckiego producenta cechują się najwyższą precyzją i niezawodnością działania. Marka zadbała o wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki którym może zaproponować swoim klientom produkty dające bardzo dokładne wyniki, a przy tym w wyjątkowo korzystnej cenie. Niemieckie alkomaty to szereg różnych modeli, które przeznaczone są zarówno do użytku indywidualnego, jak i na potrzeby służb mundurowych, zakładów pracy i instytucji.

Alkomat Drager – jaki ma zalety

To nowoczesny produkt o ergonomicznej konstrukcji i atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie. W zależności od modelu jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji i udogodnień. Alkomaty niemieckiej marki wyposażone są w wysokiej klasy profesjonalny sensor elektrochemiczny, który gwarantuje bardzo dokładne wyniki i zapewnia długotrwałą żywotność. Urządzenia bardzo szybko są gotowe do pracy, bo już w przeciągu paru sekund. Czas poboru próbki jest również bardzo krótki, co sprawia, że praca z alkomatami jest niezwykle wygodna i szybka. Testery wydechu posiadają licznik pomiarów i pamięć testów. Ponadto wyposażono je w system sygnalizacji dźwiękowej informujący o początku i końcu pomiaru, stanie baterii i uszkodzeniu sensora. Alkomaty działają w trybie automatycznym. Produkty Drager znajdziesz na: https://bean.pl/produkty/drager/

Jakie modele są dostępne i gdzie można je kupić

Sklep Bean.pl jest miejscem w sieci, gdzie możesz kupić wysoce precyzyjny model alkomatu, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Mamy min. model Drager 5820 doskonały na potrzeby przedsiębiorstw i policji, Drager 3820 i 4000, który znakomicie się sprawdzi w przypadku użytkowników indywidualnych czy tester wydechu Drager 5000, przesiewowy co oznacza, że jest najdokładniejszym urządzeniem ze wszystkich innych, dostępnych w sprzedaży. Oferuje on bezustnikowy szybki pomiar dużej ilości osób, dzięki czemu świetnie się sprawdzi w dużych firmach czy na imprezach masowych.
Mamy jeszcze inne propozycje tej marki, które doskonale spełnią swoje zdania i to w każdych warunkach.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *