Praca

Zdjęcie z wakacji na płótnie

Dobiegły końca wakacje i czas podróżowania. Wróciliśmy z wycieczek przywożąc ze sobą z pewnością wiele pamiątek, a najwięcej na aparacie, na którym mamy tysiące zdjęć z przepięknych miejsc, które zwiedzaliśmy. Jest na pewno jedno zdjęcie wśród tych wszystkich, na których uwieczniliśmy niesamowite miejsca i chwile, które ma szczególną wartość i nie chcielibyśmy, aby odeszło w zapomnienie na komputerowym dysku wraz z resztą wakacyjnych zdjęć. Wydrukowanie zdjęcia na płótnie to bardzo oryginalne rozwiązanie. Świetnie prezentują się na ścianie zarówno mniejsze formaty, np. 30x40cm oraz te całkiem duże jak 80x100cm.
Tylko w  Studiu Obrazów możesz wydrukować Twoje zdjęcie w najlepszej jakości i na płótnie w takim formacie, jaki najbardziej Ci odpowiada.
Wydrukowane na płótnie zdjęcie świetnie prezentuje się na ścianie w domu, biurze, restauracji, salonie fryzjerskim, itp. Jest to również sposób na bardzo długotrwałą formę powiększenia zdjęcia. Wydrukowane na papierze po kilku latach straci wyrazistość kolorów i może łatwo ulec zniszczeniu. Zdjęcie na płótnie jest wytrzymałe, a kolory nie stają się wyblakłe przez wiele lat. Jeśli nie chcesz tylko jednego zdjęcia możemy stworzyć z niego dyptyk, tryptyk, czy kolaż. Jeśli chciałbyś w niecodzienny sposób wyeksponować swoje zdjęcie a nie masz na to pomysłu, to prześlij je nam, a my przestawimy kilka propozycji dopasowanych do Twoich potrzeb. Mamy w ofercie kilka ciekawych usług graficznych, które mogą okazać się dobrym pomysłem na prezent. Możemy zmienić Twoje zdjęcie w dzieło typu pop-art, komiks, zdjęcie z polaroidu lub zastosować efekt starego zdjęcia. Staramy się traktować każde zamówienie indywidualnie i dostosować się do potrzeb klienta.
Wydrukowane na płótnie zdjęcie możesz również oprawić w ramę wybraną spośród  około stu naszych propozycji.