IT i Internet

dotUltimate 2021

Jesteś programistą .NET i w codziennej pracy używasz Visual Studio? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię dotUltimate 2021, który zapewnia szereg ułatwień i znacznie przyspiesza pracę.

dotUltimate 2021 i jego zalety

Tworzenie kodu, to czasochłonne zajęcie. By ułatwić pracę, programiści .NET sięgają po szereg ułatwień. W przypadku użytkowników Visual Studio takim podnoszącym wydajność narzędziem jest właśnie omawiany ReSharper, czyli dotUltimate 2021.

Programiści cenią to oprogramowanie za liczne zalety, takie jak:

  • Analizę jakości kodu w locie – oprogramowanie obsługuje języki: C#, VB.NET, XAML, ASP.NET, ASP.NET MVC, JavaScript, CSS, HTML, i XML. Dzięki tej funkcji jesteś na bieżąco informowany o błędach, które znalazły się w kodzie;
  • Sprawną eliminację błędów – program nie tylko odnajduje błędy, ale także je poprawia. Dotyczy to także zapachu kodu, poprawki nanoszone są szybko, a cały proces jest zautomatyzowany;
  • Refraktoryzacje całych baz – możliwość bezpiecznej rewitalizacji starszych kodów;
  • Rozbudowane funkcje – program zapewnia różnego rodzaju ułatwienia i łatwe w obsłudze funkcje takie jak np. rozszerzony IntelliSense, automatyczne importowanie nazw, setki błyskawicznych transformacji. Możliwe jest przegrupowywanie kodu lub wyświetlanie dokumentacji.

Formatowanie i oczyszczanie odbywa się w zgodzie ze standardami kodowania. dotUltimate 2021 działa na wielu platformach: Windows 10, 8.1, 8, 7 32/64-bit, Windows Server 2012 R2, 2012, 2008 R2.

dotUltimate i nie tylko

Oprogramowanie to można nabyć w pakiecie wraz z JetBrains Rider. Jest to wieloplatformowy .NET IDE, czyli środowisko programistyczne oparte na platformie InteliiJ i ReSharper. Rider pozwala tworzyć różnego rodzaju aplikacje, usługi i biblioteki .NET, gry Unity, aplikacje Xamarin lub internetowe ASP.NET i ASP.NET Core.

Gdzie nabyć dotUltimate

Interesuje Cię zakup tego oprogramowania? Jeśli tak, to odwiedź stronę https://www.vebo.pl/resharper-ultimate-rider. Znajdziesz tam szereg przydatnych informacji, dotyczących samego programu, jak i warunków zakupu. Oprogramowanie to można nabyć w wersji przeznaczonej dla osób prywatnych, jak i do użytku komercyjnego. Dostępne są także licencje edukacyjne dla szkół lub uniwersytetów.

Po dokonaniu zakupu, na Twój adres e-mail zostanie przesłany numer seryjny oraz link do pobrania programu. Cały proces odbywa się szybko, a Ty możesz natychmiast zacząć korzystać z zalet tego ułatwiającego tworzenie kodu oprogramowania.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i ułatw sobie pracę z dotUltimate 2021!

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *