IT i Internet

Clevo – bardzo mocni zawodnicy

Dziś prawie każdy człowiek  potrzebuje do życia i pracy komputera. Jedni zadowalają się sprzętem stacjonarnym, inni mini laptopami, kolejni potrzebują urządzeń przemysłowych a sporą część osób zadowolą jedynie supermocne i  supermodne laptopy.

Dynamiczny i ekspansywny rozwój branży komputerowej stara się całkowicie zadowolić swoich klientów, dostarczając im coraz to nowsze, lepsze, mniejsze i wydajniejsze urządzenia.

Założona w 1983 roku firma Clevo osiągnęła doskonałą reputację jako producentów przenośnych komputerów. Wprowadziła nowy wymiar jakości z dwurdzeniowym procesorem Intel. Zastosowanie go dało gwarancję wydajności na wysokim poziomie. Strony internetowe uruchamiają się szybko a programy Word, Excel, itp.  przetwarzają dane z rewelacyjną prędkością.

Wydajność laptopa Clevo  nigdy nikogo nie zawiedzie, dzięki technologii 3-kanałowych pamięci RAM. Dzielenie kanałów zmniejsza opóźnienia przesyłu danych i zwiększa przepustowość pamięci dla zaspokojenia najbardziej  pamięciożernych aplikacji.

Ponadto komputer zawiera dysk wykonany w technologii Flash SSD. Notebook jest wyposażony w szybki interfejs USB 3.0. Zintegrowany w notebooku wielodotykowy touchpad umożliwia użytkownikom wykonywanie różnych działań poprzez stukanie wieloma palcami i wykonywanie gestów. Laptop posiada WiFi, Bluetooth, HSDPA. Kamera internetowa świetnie sprawdzi się przy korzystaniu ze Skype i wideo rozmowach.

Laptopy Clevo bardzo chwalą sobie gracze.. Zintegrowana grafika Intel przydaje się szczególnie do grania w proste gry bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu graficznego. Karta graficzna Intel HG Graphics zapewnia znakomitą wydajność dla efektów wizualnych, wyostrza obraz, zwiększa nasycenie kolorów i sprawia, że odtwarzanie audio i wideo jest wyjątkowo realistyczne. Przy wykorzystaniu tego sprzętu  można śmiało oglądać filmy i video HD przesyłane z Internetu, grać w popularne gry i korzystać z pełnego wsparcia systemu operacyjnego.

Laptopy Clevo wyposażone  są w matryce 16:9, co oznacza, że projekcja filmu w jakości HD nie wiąże się z oglądaniem czarnych pasów na ekranie. Film wypełnia cały ekran. Dzięki rozdzielczości HD na ekranie mieści się więcej elementów, co znacznie ułatwia pracę w aplikacjach biurowych oraz przeglądanie stron WWW.

Ekran podświetlany diodami półprzewodnikowymi ( typu LED ) zapewnia równomierne i jednolite światło na całej powierzchni ekranu oraz daje ogromne korzyści takie jak: niskie napięcie podczas pracy, a co za tym idzie niewielkie zużycie energii oraz wydłużenie czasu pracy na akumulatorze. Ponadto umożliwia  precyzyjne sterownie natężeniem światła. I co nie mniej ważne – ochronę środowiska.

Podświetlenie klawiatury diodami LED to niezwykła funkcja, która nie tylko upiększa laptopa Clevo P150EM, ale również ułatwia pisanie, kiedy światło w otoczeniu jest słabe. Kolor i intensywność iluminacji można dostosować do swoich potrzeb.

Firma Clevo wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników zastosowało w laptopie P150EM łatwy dostęp do podzespołów komputera. Dzięki temu bez żadnych problemów można wymienić dysk na pojemniejszy, zwiększyć wydajność kości RAM lub po prostu wyczyścić  laptopa.

Komputery Clevo to supermocne laptopy z ogromnymi możliwościami, praca na nich, granie w dobre gry czy oglądanie filmów w jakości HD,  na pewno spełnią oczekiwania konsumenta.