Praca

Impreza firmowa w plenerze – wynajem hali bankietowej

Wykorzystanie hal namiotowych podczas organizacji imprez plenerowych może być praktycznym ale i bardzo korzystnym rozwiązaniem. To świetna opcja do przygotowania mniejszej i większej uroczystości firmowej w plenerze przy dowolnym otoczeniu. Zastosowanie konstrukcji namiotowych spowoduje niższe koszty, możliwość przygotowania wydarzenia zgodnie z odpowiednim pomysłem, a także wyjątkową jakość imprezy. W tym artykule przedstawimy jakie jeszcze zalety posiada organizacja imprez z wykorzystaniem namiotów stalowych.

Stabilność i elegancja konstrukcji to podstawa


Ze względu na zastosowanie wytrzymałych stalowych segmentów i łączników nie ma żadnych obaw co do stateczności konstrukcji. Przygotowanie hal namiotowych plenerowych najlepiej zlecić doświadczonym firmom, które doskonale wiedza jak zespolić ze sobą wszystkie niezbędne elementy. Hala sprawdzi się świetnie nie tylko w czasie korzystnych warunków pogodowych, lecz również w przypadku ulewnych deszczy czy wietrznych dni. Ze względu na stabilną konstrukcję oraz dopasowane prześwitujące zadaszenie goście zaproszeni na piknik firmowy będą mogli świetnie się bawić bez obaw związanych z niekontrolowanymi warunkami pogodowymi.

A co z rozmiarem namiotu?


Zwykle segmentowa budowa konstrukcji umożliwia producentom przygotowanie ich w dowolnym rozmiarze. Można będzie więc dostosować wielkość powierzchni do planowanej liczby gości, oraz modyfikować wygląd oraz wysokość jaką będzie posiadał nasz namiot bankietowy na wynajem. Elementy wykończeniowe, takie jak szerokość wejść i bram dla gości, oraz przygotowanie posadzki i ocieplenie obiektu również można dowolnie ustalić z pracownikami. Nie ma problemów także z szybką instalacją takich konstrukcji, w ciągu kilku dni pracownicy są w stanie przygotować miejsce na firmowe spotkanie.

Konieczne zezwolenia na montaż?


Istotną zaletą, jaką posiadają hale namiotowe jest również brak konieczności starania się o pozwolenia budowlane przed ich montażem. Zgodnie z prawem, konstrukcje tego typu wykorzystywane w okresie krótszym niż 180 dni do celów produkcyjnych czy usługowych nie wymagają dodatkowych zezwoleń. Jest to świetne ułatwienie, ponieważ dzięki temu impreza firmowa może być przygotowana w niemal dowolnym miejscu.

Nie muszę kupować, mogę wynająć!


Zgadza się, większość firm proponuje kupno lub wynajem namiotu bankietowego. Ta druga opcja może dotyczyć zarówno kilkumiesięcznego okresu stosowania budowli, jak i pojedynczego wydarzenia firmowego. Pozwala to znacząco obniżyć koszty oraz przygotować wydarzenie w dowolnych warunkach i otoczeniu. Producenci hal stalowych zapewniają również usługi montażowe oraz demontaż hali po przeprowadzeniu uroczystości, jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie.

Sprawdź ofertę na wynajem hal bankietowych na Neodynamik!

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *