IT i Internet

Laptop Clevo P570WM – notebook dla graczy i grafików

Technologia komputerowa poszła tak dalece do przodu, iż marzenia o super mocnym i super wydajnym laptopie do gier spełniły się dla wielu miłośników tej formy rozrywki.

Niestety zestaw komputerowy dla gracza musi zawierać niezbędne elementy, więc sprzęt ten nie może być tani. Cena takiego zestawu to nawet 17 000zł. Dlatego przygotujmy się na ten wydatek , sprawmy sobie super prezent i cieszmy się graniem. Przeżyjmy z bohaterami ich przygody. Zanurzmy się w świecie gier pełnym realistycznych efektów graficznych. Cieszmy się oszałamiającymi efektami specjalnymi i zdominujmy swoją konkurencję w grach dzięki odblokowanemu procesorowi z uwolnioną i bezkompromisową wydajnością

Laptop Clevo P570WM 

Procesory drugiej generacji Intel® Core™ i7 Extreme Edition.

Ostateczna broń dla graczy, niezrównana wydajność w grach PC, odblokowane dla maksymalnej kontroli. Dzięki zabójczej kombinacji inteligentnych technologii takich jak Intel® TURBO BOOST 2.0, Intel® Hyper-Threading, sześciu nowoczesnym rdzeniom i odblokowanemu mnożnikowi procesory Intel® Core™ i7 Extreme Edition są elastyczne i porażająco wydajne.

To ostateczna broń, kiedy wymagana jest bezkonkurencyjna wydajność w grach PC w najlepszym wydaniu – ponieważ jedyną rzeczą bardziej zdumiewającą niż technologie Intel® jest to, co możesz z nimi zrobić.

Większa wydajność bez opóźnień. Dzięki technologii Intel® Hyper-Threading (Intel® HT) każdy rdzeń procesora przetwarza dwa zadania naraz.

Dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2.0 procesor automatycznie zwiększa swoją szybkość, gdy komputer wymaga dodatkowej mocy.

Intel® HD Graphics zapewnia doskonałą obsługę gier i wyświetlanie obrazów trójwymiarowych — bez konieczności montowania osobnej karty graficznej.

Technologia NVIDIA® PhysX® dodaje nowy element realizmu niespotykanego nigdy wcześniej w grach. Dzięki układowi NVIDIA® GeForce® doświadczysz dynamicznych efektów PhysX®, takich jak piekielne eksplozje, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe. PhysX™ sprawi, że zanurzysz się w świecie gier pełnym ultra realistycznych, naturalnych efektów graficznych.

Laptop Clevo p570WM to spełnienie marzeń każdego wymagającego miłośnika mocnych notebooków, można by rzec – cesarz laptopów.