Motoryzacja

Tankuj na ORLENIE z naszą kartą paliwową

Stacje paliwowe sieci ORLEN należą od lat do ulubionych miejsc, na których tankują polscy kierowcy. Wyniki badania IBRIS podanych przez biuro prasowe ORLEN, na stacjach płockiego koncernu tankuje co najmniej raz w tygodniu 92 proc. ankietowanych i aż 96 proc. aktywnych kierowców. Tankowanie na stacjach koncernu może być dla nich jeszcze łatwiejsze dzięki rozwiązaniom takim jak karta paliwowa ORLEN od FLOTEX POLSKA dedykowana firmom, które w ramach swojej działalności muszą regularnie pokonywać długie trasy. Jakie są jeszcze zalety kart paliwowych FLOTEX POLSKA, którymi można dokonywać transakcji na stacjach należących do największych koncernów?

Działanie kart paliwowych


Oferta kart paliwowych FLOTEX POLSKA (dostępna na: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/) to rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na optymalizacji procesu zarządzania firmową flotą pojazdów. Karty paliwowe umożliwia dokonywanie bezgotówkowych transakcji na stacjach takich koncernów, jak ORLEN, BP, Shell czy Bliska. Działają one w systemie pre-paid, dzięki czemu właściciele firm lub feleet menagerowie mogą z wyprzedzeniem zaplanować budżet, jaki zostanie przeznaczony w danym miesiącu na tankowanie. Karta paliwowa posiada również możliwość ustawienia limitu zakupów produktów z oferty pozapaliwowej czy korzystanie z usług dodatkowych oferowanych w punktach tankowania. To tzw. pakiety kartowe, które można wybrać na etapie zamawiania danej karty.

Korzystanie z kart paliwowych FLOTEX POLSKA to przede wszystkim oszczędność dla firmy na każdym litrze zatankowanego paliwa. Klienci FLOTEX POLSKA mają także dostęp do innowacyjnej usługi Mapa Cen w Panelu Klienta, pozwalającej na sprawdzenie aktualnych cen paliwa na wszystkich stacjach, na których dokonują transakcji posiadacze kart paliwowych.

Wygoda na co dzień z kartami paliwowymi


Karta paliwowa ORLEN, BP oraz Shell umożliwia również dokonywania opłat za przejazd płatnymi odcinkami autostrad w Polsce (A1, A2 i A4). Wszystkie transakcje zostają uwzględnione na fakturach zbiorczych przesyłanych raz w miesiącu, dzięki czemu kierowcy samochodów firmowych nie muszą pamiętać o konieczności gromadzenia paragonów za przejazd.

Inne usługi dostępne dla średnich i małych firm korzystających z kart paliwowych FLOTEX POLSKA to m.in. mobiParking umożliwiający dokonywania opłat za parkowanie w strefie płatnej, mFlota – aplikacja dzięki której dokonywanie płatności odbywa się bezpośrednio przy dystrybutorze paliwa czy gromadzenie punktów zdobywanych w ramach programów lojalnościowych VITAY, PAYBACK czy Shell ClubSmart.

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *