IT i Internet

System Versum, czyli zadbaj o swoich Klientów

Masz najlepszych klientów na świecie. Dlaczego więc o nich nie zadbasz? Zwłaszcza, że istnieją narzędzia, które sprawią, że korzystanie z usług Twojego salonu będzie jeszcze wygodniejsze. Takim narzędziem jest system Versum, pozwalający na skuteczne zarządzanie nie tylko firmą, ale też i czasem.

Zarezerwuj termin

Klient też chce działać wygodnie. Dlatego preferuje on usługi, na które nie musi umawiać się telefonicznie, lecz drogą internetową. Rezerwacje online to pierwsze ułatwienie, z którym spotka się Twój klient, gdy wybierzesz platformę Versum. Co więcej – będzie mógł on to zrobić w oparciu o ciekawy interfejs użytkownika, w którym zajęte terminy są aktualizowane na bieżąco.

Wybierz sobie pracownika

Jeśli masz stałych klientów, to najprawdopodobniej mają oni też swoich ulubionych pracowników Twojej firmy. Dlaczego więc nie dać im możliwości skontaktowania się z nimi już na poziomie rejestracji w salonie? System Versum to nie tylko rezerwacje online, ale też możliwość wyboru konkretnej daty, godziny i wykonawcy danej usługi. Czy można chcieć czegoś więcej?

Przypomnij mi…

Twoi klienci to zabiegane osoby. Dlaczego więc nie zadbasz o ich komfort i nie przypomnisz im o zbliżającym się terminie wizyty? Założymy się, że ustawienie funkcji przypominania w Twojej platformie Versum zwiększy optymalne zarządzanie Twoim czasem pracy. I co ważne – zredukuje ilość rezygnacji z wizyt.

Zachęć mnie…

Każdy lubi otrzymywać coś za darmo. Podobnie jest z Twoimi klientami. System Versum ułatwi Ci przygotowanie konkretnych programów lojalnościowych, które w przeciwieństwie do programów Twoich konkurentów wreszcie staną się ambitne i ciekawe. Dlaczego na przykład nie zaoferować swoim klientom darmowego lotu balonem? Podaruj im coś, czego nie zapomną do końca życia. Z pewnością będą Ci oni wdzięczni.

Rezerwacja oline

Carlos

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *