Finanse i Biznes

Zakładanie firmy w Delaware

Prowadzisz biznes, ale nie jest to to, czego oczekiwałeś? Zamiast skupiać się na zarabianiu pieniędzy i obsłudze klienta, ciągle musisz się zmagać z trudnym polskim prawem, które rzuca ci kłody pod nogi? Niestety to bolączka nie tylko ciebie. Musisz jednak wiedzieć że coś z tym można zrobić. Że rozwiązanie jest znacznie prostsze, niż ci się wydaje. Co powiesz na to, aby przenieść swój biznes za granicę? Na przykład do USA? Przekonaj się że firma Delaware jest właśnie dla ciebie. Dowiedz się, co trzeba zrobić, aby taką działalność założyć i móc ją kontynuować?

Czy firma Delaware wymaga mojej przeprowadzki do stanów?

To jest jedno z najczęściej zadawany pytań przez wszystkie osoby, które chcą przenieść swoją firmę do stanów. Na całe szczęście nie ma takiej konieczności. W dalszym ciągu możesz mieszkać w kraju, nie martwiąc się o to, że ktokolwiek będzie mógł się przyczepić się do tego faktu i zarzucić ci oszustwa podatkowe. W USA, w stanie Delaware będzie się znajdowało biuro twojej firmy, na które może przychodzić niezbędna korespondencja. Oczywiście w dalszym ciągu będziesz miał do niej dostęp, ponieważ skorzystasz z usług firm, oferujących pośrednictwo w tego rodzaju działalności oraz prowadzenie biur wirtualnych.

Jakiemu systemowi podatkowemu będzie podlegała moja firma Delaware?

Zapewne masz obawy, czy polski urząd skarbowy nie przyczepi się do tego, że twoja firma działa w USA i tam odprowadza podatki. Nie martw się o nic. Jest to jak najbardziej dopuszczalne i zgodne z prawem rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Twoja firma będzie się rozliczała wg stanowego prawa i podatki będą odprowadzane do skarbu USA. Daje ci to wiele oszczędności oraz korzyści. Możliwość odliczania większej kwoty wolnej od podatku, niższe podatki dochodowe i na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, a do tego szeroki pakiet korzyści, o których dowiesz się dzięki firmie, która pomoże ci w założeniu działalności w USA. Ty nie będziesz musiał się wtedy niczym przejmować. Wszystkie niezbędne dokumenty związane z zarejestrowaniem działalności przygotuje i złoży w twoim imieniu taka właśnie firma.

Chad

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *