IT i Internet

Dla graczy – super laptop

Najczęstszym problemem wśród graczy jest wybór komputera –  mocnego i wydajnego z ekstra  wyświetlaczem, aby spełnił wymagania, nawet najbardziej pamięciożernych aplikacji.

Czym powinna się charakteryzować taka maszyna dla graczy? Najważniejszymi jej elementami będą odpowiedni procesor, pamięć i karta graficzna. Nie można też zapomnieć o  wyświetlaczu, więc w przypadku komputerów przenośnych będzie to odpowiednia matryca, a w przypadku stacjonarnych –  duży monitor.

Niestety zestaw komputerowy dla gracza musi zawierać niezbędne elementy, więc sprzęt ten nie może być tani. Cena takiego zestawu  w wersji minimum to od 2500 do nawet 12 000zł.,  jeśli chcemy mieć sprzęt na lata. Dlatego przygotujmy się na ten wydatek , sprawmy sobie super prezent na wypłatę i cieszmy się graniem. Przeżyjmy  z bohaterami  ich przygody. Zanurzmy się w świecie gier pełnym realistycznych efektów graficznych.

Najlepszym przykładem laptopów dla graczy są komputery Clevo.

Wydajność laptopa Clevo nigdy nikogo nie zawiedzie, dzięki technologii 3-kanałowych pamięci RAM. Dzielenie kanałów zmniejsza opóźnienia przesyłu danych i zwiększa przepustowość pamięci dla zaspokojenia najbardziej pamięciożernych aplikacji.

Technologia NVIDIA® PhysX® dodaje nowy element realizmu niespotykanego nigdy wcześniej w grach. Dzięki układowi GPU NVIDIA® GeForce® w swoim komputerze, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX®, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe. Karta graficzna Intel HG Graphics zapewnia znakomitą wydajność dla efektów wizualnych, wyostrza obraz, zwiększa nasycenie kolorów i sprawia, że odtwarzanie audio i wideo jest wyjątkowo realistyczne. Przy wykorzystaniu tego sprzętu  można śmiało oglądać filmy i video HD przesyłane z Internetu, grać w popularne gry i korzystać z pełnego wsparcia systemu operacyjnego.

NVIDIA GeForce GTX 670M wykorzystuje nową, rewolucyjną architekturę firmy NVIDIA, dzięki czemu zapewnia nawet o 60% wyższą wydajność w porównaniu do poprzedniej generacji*. Układ GPU GeForce® GTX 670M – zbudowany pod kątem szybkości i wydajności –wyprzedza konkurencyjne rozwiązania o nawet 30%*. Sterowniki NVIDIA GeForce gwarantują przy tym, że dysponujesz zawsze maksimum możliwości swojej jednostki GPU i możesz cieszyć się absolutnie najlepszymi wrażeniami w grach.

Pamiętajmy, prawda jest  taka, że niemal w każdym gatunku/rodzaju gier trafiają się tytuły mniej i bardziej wymagające. Nigdy nie wiadomo jaki nowy tytuł Was zainteresuje i jak mocnego sprzętu będzie wymagać do komfortowej rozgrywki. Warto zainwestować w supermocny i superwydajny sprzęt, jakim jest laptop dla graczy, on Was na pewno nie zawiedzie.