IT i Internet

Komputer przemysłowy Arbor

Kupując komputer,  chcemy  aby spełnił nasze wymagania nie tylko jeśli chodzi o wydajność, wytrzymałość, ale też o estetykę wyglądu. Przykładem takiego komputera jest Arbor  Gladius.

Arbor Gladius G0730 to bezkonkurencyjny na rynku, nowoczesny, pancerny tablet spełniający surowe normy przemysłowe. Bardzo bogate wyposażenie w połączeniu z przystępną ceną sprawiają, że stanowi doskonałe rozwiązanie tam, gdzie wymagamy dużej wydajności, wszechstronności oraz wytrzymałości sprzętu.

Komputer przemysłowy  Arbor Gladius G0730 ma wbudowany moduł HSUPA (opcja) , Wi-Fi  802.11b/g/n  oraz  Bluetooth. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7  a bateria pozwala pracować nieprzerwanie przez 6 godzin.  Arbor Gladius G0730 to tablet wyposażony w moduł  WCDMA  oraz kamery 0.3Mpx i 2 Mpx. 7 calowy wyświetlacz  jest w pełni dotykowy (rozdzielczość 1024×600).Posiada szybkie pamięci RAM DDRII oraz dysk SSD o pojemności 32GB. Tablet wspomagany jest procesorem Intel Single Core z serii Atom Z650, dzięki czemu jest niesłychanie energooszczędny  (pobór 3W), zachowując przy tym dużą wydajność, czego dowodem jest Windows 7, który  posiada to urządzenie.

Komputer przemysłowy ARBOR  wykonany jest z bardzo wytrzymałych materiałów,  zamknięty w szczelnej, odpornej na uszkodzenia obudowie, a elementy wewnętrzne zaprojektowano tak, aby wytrzymały upadek  z wysokości 75 cm.  oraz przeciążenia rzędu  40G  czy  wibracje. Niegroźna jest mu woda (IP42) oraz zmienne temperatury.

Mały i lekki  a jednocześnie wytrzymały Arbor Gladius posiada wszechstronne zastosowanie m.in. w placówkach medycznych, centrach florystycznych, magazynie …

To ze wszech miar godny polecenia mały komputer przemysłowy, elegancki, wydajny, niezawodny i nowoczesny. Praca na nim to nie tylko przyjemność, ale ogromna satysfakcja.