Rodzina i Kobieta

Jak wybrać odpowiedni portfel młodzieżowy

Nastoletnie lata nie należą do najłatwiejszego czasu w życiu człowieka. To przede wszystkim okres, podczas którego odkrywa się własny styl. Warto wobec tego eksperymentować z modą. Szczególnie ciężko jest dobrać dodatki, w tym portfel. Powinien on bowiem nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale także umożliwiać bezpieczne przechowywanie pieniędzy. Jak w takim razie przygotować się do zakupu najodpowiedniejszego modelu?

Pokonać strach przed odważnymi motywami

Nastolatkowie często pragną pokazać, iż są już dorosłymi osobami. Stronią więc od wybierania infantylnych dodatków. Mimo wszystko pragną jednocześnie, aby wyróżnić się z tłumu. Można w takim wypadku zdecydować się na portfel, który będzie:

– charakteryzował się jaskrawymi kolorami,

– miał ciekawy, nietuzinkowy nadruk,

– wyróżniał się oryginalnym kształtem,

– posiadał interesujące dodatki (np. łańcuchy).

Z pewnością taki model ułatwi wyróżnienie się na tle swoich rówieśników. Będzie go także łatwo znaleźć w torebce. Ciekawym oraz popularnym motywem są chociażby urocze zwierzątka, podobające się wszystkim, niezależnie od wieku. Portfele z tego typu nadrukami wybierają często nie tylko nastolatkowie, ale także dorośli.

Coś poważnego oraz prostego

Mimo wszystko nawet wśród młodzieży zdarzają się minimaliści. Dla nich najlepsze będą portfele utrzymane w ciemnych barwach, najlepiej jednolite i nieprzedstawiające żadnego nadruku. Najbardziej elegancko prezentują się oczywiście modele skórzane, a przy tym charakteryzują się wysoką jakością i z pewnością stanowią dodatek, który będzie służył swojemu właścicielowi przez lata. Warto także wybierać egzemplarze posiadające bezpieczne zapięcia, aby zminimalizować ryzyko zgubienia pieniędzy. Dobrze będzie wybrać portfel, jaki charakteryzuje się dużą ilością przegródek różnej wielkości. Umożliwia to zachowanie w środku porządku, ponieważ można na przykład rozgraniczyć monety i banknoty, a także odseparować kartę płatniczą.

Źródło artykułu https://www.brytyjka.pl/portfele-mlodziezowe-cat-35.html

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *