Finanse i Biznes

Zadbaj o komfort pracownika w biurze

Coraz większa liczba pracodawców zwraca uwagę na warunki pracy w biurze. Są oni świadomi tego, że dzięki spełnieniu kilku zasad pracownicy będą się czuli lepiej, co przełoży się na efekty ich pracy. Podstawą jest nieograniczony dostęp do wody pitnej. Jak o niego zadbać?

Woda w biurze – zalety

Odpowiedni poziom nawodnienia jest ważny, aby łagodzić ból głowy, a także koncentrować się na poszczególnych zadaniach. W miejscu pracy często oddycha się suchym powietrzem, na co wpływ ma klimatyzacja. Wówczas łyk wody to naprawdę duża ulga. Woda pitna może być także zaproponowana gościom i klientom biura, co będzie pomagać w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Poza tym, regularnie picie wody niesie szereg korzyści dla zdrowia, m.in. poprawia metabolizm i pozytywny wpływ na działanie układu mięśniowego – jest więc to długofalowa inwestycja w samopoczucie i zdrowie pracownika, który pracuje wydajnie i nie korzysta często ze zwolnienia lekarskiego.

Woda do biura – jak to zorganizować?

Aby mieć dostęp do wody pitnej dobrej jakości wystarczy skorzystać z usług firmy Aquamo. Możliwości są dwie. W przypadku dużych firm świetnie sprawdzą się dystrybutory filtrujące, które są podłączane do sieci wodociągowej, dzięki czemu umożliwiają nieograniczony dostęp do wody źródlanej (gorącej, zimnej i gazowanej). Jednocześnie gwarantują stałe koszty, niezależenie od konsumpcji. Mniejsze firmy mogą zdecydować się na regularne dostawy wody najwyżej jakości. Woda Źródlana Żywiec Perła pochodzi z polskich gór i jest naturalnie niskozmineralizowana. Doskonale nawilża i odkwasza organizm, a przy okazji świetnie smakuje. Aquamo zapewnia regularne dostawy i możliwość wypowiedzenia umowy w każdym momencie.

Dostęp do pitnej wody w firmie w wielu miejscach stał się już standardem. Okazuje się, że woda do firmy wcale nie musi dużo kosztować. Za to zadowolenie i zdrowie pracowników idą w górę. Warto skorzystać z oferty firma Aquamo, która zarówno montuje dystrybutory filtrujące, jak i regularnie dostarcza butelkowaną wodę wysokiej jakości. Można więc wybrać opcję, która odpowiada nam cenowo i organizacyjnie. Ta decyzja z pewnością przyniesie wiele korzyści, a picie wody wejdzie każdemu pracownikowi w nawyk – i bardzo dobrze!

Jerzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *