Zdrowie i uroda

Zastosowanie pudru do włosów

Pudry do włosów zyskują na popularności dzięki łatwemu stosowaniu i natychmiastowemu efektowi. Dzisiaj opiszemy ten rewolucyjny kosmetyk oraz wyjaśnimy kiedy i jak go stosować.

Puder do włosów to drobny proszek, który ma wiele funkcji. Główną z nich jest stylizacja fryzury. Dlaczego akurat puder, a nie na przykład żel? Zaraz sam się przekonasz.

Łatwość użycia oraz układania fryzury

Proszek jest specjalnie przygotowany w taki sposób, żeby nie obciążać włosów. Jest to swego rodzaju innowacja, ponieważ większość dostępnych obecnie kosmetyków przyczynia się do nadmiernego opadania fryzury. Puder sprawia, że stylizacja staje się możliwa nawet bez użycia dodatkowych przyrządów – wystarczą ręce.

Ogromną zaletą tego typu produktów jest natychmiastowe odświeżenie włosów w ciągu dnia. Wystarczy dosłownie chwila, żebyś mógł wyglądać, jakbyś dopiero wyszedł spod prysznica.

Opakowania z pudrami do włosów są bardzo praktyczne, ponieważ przypominają solniczkę. Wystarczy wysypać odrobinę proszku na dłoń lub włosy i tyle – ot, cała aplikacja.

Puder do włosów- u kogo sprawdzi się najlepiej

Najchętniej sięgną po niego panowie, którzy mają rzadkie lub cienkie włosy. Formuła kosmetyku sprawi, że fryzura natychmiast nabierze objętości i zdrowego wyglądu. Nie wyklucza to jednak używania pudru przez osoby, które są posiadaczami bujnej czupryny.

Ten kosmetyk ma poniekąd działanie suchego szamponu, czyli pochłania nadmiar sebum, jednak jak zostało wspomniane powyżej, nie doprowadza do sklejania i opadania włosów.

Ponadto puder zapewnia matowe wykończenie fryzury, bez charakterystycznego błyszczenia właściwemu żelom oraz pastom.

Pamiętaj, żeby używać pudru tylko na suche włosy! Zastosowanie go na wilgotnej głowie może zrujnować pożądany efekt.

Co oferuje sklep Barbersupply.pl

W naszym sklepie znajdziesz kilka pozycji w kategorii pudry do włosów. Różnią się głównie zapachem oraz siłą utrwalenia, ponieważ każdy z nich gwarantuje plastyczność włosów oraz łatwe ułożenie fryzury – poznaj nasza ofertę na: https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553979-KOSMETYKI-DO-WLOSOW-Pudry-do-wlosow.html
Dla panów, którzy nie potrzebują silnego utrwalenia, natomiast pragną osiągnąć naturalny efekt, proponujemy Slick Gorilla – Styling Powder. Delikatny puder stworzony z myślą o tych, których utrapieniem są cienkie włosy pozbawione objętości i „życia”. Z pomocą Slick Gorilla wyczarujesz fryzurę typu „messy”.

Z kolei Dapper Dan – Texture Dust jest kosmetykiem, którego utrwalenie można ocenić jako mocne lub bardzo mocne, w zależności od ilości nałożonego produktu. Ma bardzo wyraźny, ale nie nachalny zapach kolońsko-cytrusowy.

Uppercut Deluxe – Styling Powder dedykowany dla panów z dłuższymi włosami. Nie wysusza oraz delikatnie matowi.

Reuzel – Matte oraz SKNHead London to pudry, które nadają się do każdego typu włosów. Gwarantują bezproblemowe ułożenie fryzury dla każdego mężczyzny.

Twoje włosy mogą teraz wyglądać jak z billboardu bez spędzania długich minut przed lustrem. Zapraszamy do przetestowania!

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *