Rodzina i Kobieta

Czy krówki z nadrukiem jako prezent weselny dla gości są dobrym pomysłem?

Nareszcie, wasz wymarzony dzień, na który czekaliście całe swoje życie, zbliża się wielkimi krokami. Może trochę się stresujecie, ale w końcu wesele to impreza, którą przeważnie przeżywa się tylko raz, więc macie do tego prawo.

Ostatnie przygotowania, obowiązki, zamówienia i… przypominacie sobie, że nie kupiliście żadnych drobnych upominków dla swoich gości. Ba! Nie uwzględniliście ich nawet w swoim budżecie… Co zrobić w takiej sytuacji? Możecie zastanowić się nad krówkami reklamowymi, które wręczycie jako symboliczny podarek swoim gościom. Krówki reklamowe nie powinny być dla Was kosztowną inwestycją, a jednocześnie będą czymś spersonalizowanym, bo krówki z nadrukiem mogą zawierać Wasze imiona, datę ślubu, a może nawet jakąś drobną ilustrację.

Na wierzchu papierka krówki, albo od jego wewnętrznej strony możecie zamieścić króciutkie, zabawne historie związane z Waszym związkiem, albo… konkretną obdarowywaną osobą. Krówka z nadrukiem może być także formą winietki. Krówka, na której widnieje imię i nazwisko waszego gościa, ułożona na talerzu lub przed nim, jest świetnym pomysłem na pozbycie się jednego kosztu przy planowaniu Waszej imprezy weselnej. Takie dwa w jednym – przyjemne z pożytecznym. Jeśli uważacie, że jedna krówka na osobę to za mało, możecie podarować całą ich paczkę. Krówki weselne możecie zapakować w tekturowe pudełko, w którym umieścicie spersonalizowany list z podziękowaniami za przybycie.

Możecie także zapakować je w woreczek jutowy, woreczek z organzy czy w folię celofanową zawiązaną wstążką. Jak widzicie, krówki reklamowe nie muszą być wyłącznie gadżetem dla firm i biur – możecie je wykorzystać na swoim pięknym, wyczekanym weselu!

Jerzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *