Finanse i Biznes

Profesjonalne kampanie sms dla Twojej firmy

Chcesz być w stałym kontakcie z klientami? Na bieżąco przekazywać im informacje o promocjach, rabatach i nowościach? A może potrzebujesz wysyłać innego rodzaju informacje takie jak alerty lub ostrzeżenia do szerokiego grona odbiorców? Jeżeli tak to z pewnością zainteresuje Cię masowa wysyłka SMS. Na czym polega tego rodzaju usługa, jak działa i gdzie najlepiej ją wykupić dowiesz się z dzisiejszego wpisu.

Kampanie SMS – zalety

Lista korzyści jest tutaj naprawdę długa. Główne zalety tego rodzaju działań marketingowych to:

  • Wysoki wskaźnik otwieralności – szacuje się, że nawet 95 na 100 użytkowników telefonów komórkowych otwiera każdego otrzymanego SMS-a. W większości przypadków jest to czynność odruchowa. Jest to zatem naprawdę skuteczna metoda dotarcia do klienta.
  • Duży zysk i niewielki koszt – w porównaniu do innych rodzajów kampanii marketingowych, SMS-y są najtańsze. Nawet jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorów. Warto przy tym nadmienić, że zysk z tego rodzaju kampanii wielokrotnie przewyższa poniesione koszty.
  • Duży wpływ na decyzje użytkownika – okazuje się, że wiadomości SMS wpływają na podjęcie decyzji o zakupie aż u 48 na 100 odbiorców. Świadczy to o wysokiej skuteczności tego rodzaju działań.
  • Natychmiastowe dotarcie do odbiorcy – SMS-y docierają beż zbędnego opóźnienia, jak może mieć to miejsce w przypadku np. wiadomości mailowych. Oznacza to, że Klient może być informowany na bieżąco o wszystkich interesujących promocjach, a jego reakcja będzie o wiele szybsza niż w przypadku innych form komunikacji.

Jest jeszcze wiele innych zalet kampanii SMS, takich jak np. możliwość przekierowania na stronę internetową sklepu za pomocą przesłanego linku, otrzymywanie wiadomości zwrotnych, możliwość targetowania, śledzenia efektywności takiej kampanii. Za pomocą SMS można przeprowadzać nie tylko działania reklamowe, ale także przesyłać informacje dla uczestników programów lojalnościowych, wspomagać transakcje i wiele innych – sprawdź już dziś możliwości kampanii sms: https://freshmail.pl/wysylka-sms/

Masowa wysyłka SMS – pakiet dla każdego

Koszt tego rodzaju kampanii jest stosunkowo niewielki. Zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę możliwe do uzyskania korzyści. Zastanawiasz się gdzie wykupić tego rodzaju usługę? Jak przeprowadzić profesjonalną kampanię SMS dla Twojej firmy? Najlepiej skieruj się pod adres Freshmail.pl. Znajdziesz tam naprawdę korzystne warunki cenowe. Możesz zdecydować się na zakup pakietu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. A im więcej SMS-ów wykupisz, tym mniej zapłacisz za pojedynczą wiadomość. Nie czekaj, odwiedź Freshmail.pl i zacznij wysyłać SMS-y już dziś!

Toporzyk

Dodaj komentarz

Kliknij by skomentować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *