Rodzina i Kobieta

Ekskluzywne zegarki dla Kobiet

Ekskluzywne zegarki kuszą niczym najpiękniejsza biżuteria. Podkreślają urodę i strój kobiety, wyrażają osobowość mężczyzny. Dla niektórych są nieodłącznym dodatkiem codziennej garderoby.

Ekskluzywne zegarki damskie z gracją łączą piękno i najnowsze technologie, subtelność z wyrazistymi detalami, design i najnowsze trendy z rzetelnością wykonania. Same w sobie mogą stanowić główny element biżuterii. Różnorodność kształtów i kolorów pozwala na nieograniczony wybór.

Zegarki pierwszej klasy uwodzą połyskiem luksusu. Największym producentem luksusowych zegarków jest Rolex, szwajcarska firma znana na całym świecie z wysokiej jakości, ale i niemałej ceny swoich produktów, rozpoczynających się od kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Złoto, szafirowe szkło odporne na zarysowania, paski ze skóry krokodyla, diamenty, pozłacany mechanizm napędzający, prestiż i precyzja wyróżniają markę.

W Polsce ekskluzywne zegarki w swojej ofercie posiadają m.in. Apart oraz PANDORA. Apart jest przedstawicielem ponad 30 producentów zegarków. Jednym z nich jest Versace, proponujący zegarki od 3 do 7 tys. zł. Włoska jakość i najwyższy standard wykonania pozwalają na produkcję prestiżowych zegarków, np. „Era”, damski zegarek z szafirowym szkłem, stalową, pozłacaną bransoletą, prostokątną kopertą i kwarcowym mechanizmem , kosztuje 6690 zł. Z kolei „Destiny” z motylkowym zapięciem satynowego paska, wodoszczelną, pozłacaną tarczą to wydatek rzędu 4390 zł.

Kolekcja PANDORY BLACK CROWN DIAMOND oferuje zegarki w cenie od 2 do 3 tys. zł. Połączenie szwajcarskiej jakości z duńskim designer olśniewa pięknem. PANDORA stwarza możliwość zaprojektowania własnego stylu zegarka i skomponowanie osobistej kompozycji, zmieniając wygląd koperty, ramki i paska. Dowolne łączenie stalowych bransolet, skórzanych pasków, różnorodnych kamieni zdobiących ramę tarczy i odmiennych kolorów kopert tworzy unikalną biżuterię.

Każda kobieta z klasą powinna mieć w swojej kolekcji biżuterii chociaż jeden wyszukany, markowy zegarek.